HAWK City Wave Easy Smile 28"

549.00 € 699.00 €

Hawk City Wave Smile on mudel mis on kokku pandud Saksamaal vastavalt meie soovidele. See sai võimalikuks tänu koostööle (kui soovid oma spetsifikatsiooniga ratast otse tehasest tellida, siis on tavaliselt 300 jalgratast miinimumkoguseks). Me tellisime üle tuhande. See kogus jaotus üle Euroopa väikefirmade vahel, kes tegelevad rattarendi ja jalgrattaekskursioonidega.  Sellel aastal pakume neid ka müügiks.Ratta soovituslik jaehind 599 eurot. Meie müüme neid natuke soodsamalt. Müügis ainult 19 jalgratast. Rattal on korralik toestatud raam (alumiinium), Schwalbe Marathon Plus torkekindlad rehvid, millega saab murevabalt sõita 10 000 km, porilauad, pakiraam, seisutugi, mugav sadul ja tuled. Mis teeb selle ratta paremaks kui tavalise rattapoest ostetud isendi?
  • Torkekindlad rehvid:- Schwalbe Marathon plus rehvid, valmistatud Saksamaal. Tavakasutusel saab nendega sõita 10 000 km. Oleme neid kasutanud rendiratastel juba üle 10 hooaja ja kiidame igati. Torkekindluse tagab paks kummisegu, mis on ka värvitud siniseks, et saab kohe aru kui rehv on juba mõistlikkuse piirini kulunud. Sellised rehvid maksavad jaemüügis 40+ eurot tükk.

  • V-pidurid ja jalgpidur: Pidurihoovad on alumiiniumist (paljudel linnaratastel plastikust ja väga "vedelad" ehk painduvad läbi).

  • 28" jooksudega linnarattal on 7 rummusisest käiku, jalgpidur ja esimene ning tagumine V-pidur. 

  • Universaalne linnaraam: Madala pulgaga raam, mis sobib igas vanuses sõitjale, ei pea jalga üle raamipulga tõstma. 28" mudelil on 400mm sadulapost, mis võimaldab mugavalt sõita ka 185 cm ratturil.

  • Automaatsed tuled ja rummudünamo: Ei pea muretsema pimedas sõidu puhul. Rummudünamo on ühendatud esi- ja tagatulega. Rattur on nähtav kogu aeg.

  • Rummusisesed käigud: 7 käiku. Lihtsam hooldada ja pikema hooldusvälbaga. Esmase reguleerimise ning keti pingutusega saab hakkama "majasiseselt".

  • Korralik lisavarustus: Kõik on olemas, mis peab. Pakiraam asjade kinnitamiseks. Tugevad ja vastupidavad metallist porilauad. Seisutugi. Nõutavad helkurid ja jalgrattakell.Proovimiseks on jalgrattad olemas City Bike Tallinn kontoris. 

Rattaid me postiga ei saata. Kui tarvis kuhugi transportida, võtke eraldi ühendust ja lepime transpordi osas kokku.Raam: Aluminium City Wave Smile 28“ 

Värv: Matt must

Esihark: City Unicrown

Sadulaklamber: kiirkinnitusega, 27,2 mm sadulapost

Käiguvahetus:  Shimano Nexus 7-käiku jalgpidur

Pidurid: v-pidurid ees ja taga

Rehvid: Schwalbe Marathon Plus 1.75" laiusega

Pöiad: kahekordse seinaga

Lisad: Shimano rummudünamo

Tuled: City LED 30 Lux, Blueline, koos järelpõlemisega (pisikese akuga)


“It all started because we love cycling. From childhood cycling around home. Then making first real bike trip to West-Estonia and islands, with backpack on shoulders...”