Rattatuurid Eestis

Mine matkama!

Mine Eestit avastama. Rattaga. Rendi ratas meilt  ja avasta ise kui ilus Eesti on. Mööda vaikseid maanteid matkarattaga või metsaradu maastikurattaga või mõlemat kiire gravel/cyclo rattaga.

Matkaratta pakiraamile saab mugavalt paigaldada Ortlieb veekindlad pakiraamikotid. Mahukatesse jalgrattakottidesse saab paigutada kõik matkaks vajaliku. Maastikurattale ja gravel/cyclo rattale saab paigutada bikepacking kotid või kui sellest on vähe, samuti pakiraami ning pakiraamikotid. Kogu matkavarustus on meil olemas, rendi ja naudi sõitu. Lapsed saab ka matkale kaasa võtta kas ühe- või kahekohalise Thule lastetreileriga. 

Rattatuurid ja rent Saaremaal. Kuressaares, Staadioni hotellis on rendis meie head rattad: linnarattad, matkarattad ja kiired gravel rattad. Rentimiseks või broneerimiseks võta meiega (mail@citybike.ee) või hotelliga ühendust. 

Kuhu minna?

Lääne-Eesti ja saared või Lahemaa või Ida-Eesti ja Tartu. Valikuid, kuhu Eestis minna on palju. Ideid leiad siit ja ka meie inglise keelselt lehelt. Meie välismaiste külaliste absoluutne lemmik on Lääne-Eesti ja saarte tuur ning Lahemaa. 

“It all started because we love cycling. From childhood cycling around home. Then making first real bike trip to West-Estonia and islands, with backpack on shoulders...”